• Do wakacji: WAKACJE!!!

Poniedziałek, 2018-07-23

Imieniny: Sławy, Sławosza

Niebieska skrzynka

Na kłopoty i prob lemy, co Cię boli co Cię cieszy

Korzystając ze skrzynki zaufania możesz anonimowo wysłać list z trapiącymi Cię problemami, o których boisz się mówić lub też nie wiesz do kogo zwrócić się po pomoc. Dzięki tej skrzynce masz możliwość podzielenia się informacjami o problemach naszej szkoły, swojej klasy czy też swoich rówieśników, o których dorośli często nie mają pojęcia. Ta skrzynka to szansa na to, by w naszej szkole wszyscy czuli się bezpiecznie, by atmosfera w niej panująca służyła nauce i prawidłowemu rozwojowi każdego z Was. Dzięki Waszym listom i sygnałom możliwe będzie reagowanie przez nas „dorosłych” w sytuacjach kryzysowych by zapewnić Wam niezbędną pomoc i wsparcie. Dzięki skrzynce zaufania możesz otrzymać pomoc ze strony dyrekcji szkoły, nauczycieli, wychowawców, pedagoga, a także innych osób lub instytucji zajmujących się udzielaniem pomocy osobom potrzebującym!

Nie przechodź obojętnie wobec zła, które dzieje się wokół Ciebie!

e - mail:
niebieska_skrzynka@wp.pl