Statystyki

  • Odwiedziny: 845315
  • Do końca roku: 161 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kalendarium

Poniedziałek, 2018-07-23

Imieniny: Sławy, Sławosza
Jesteś tutaj: Start / Osiągnięcia sportowe

Osiągnięcia sportowe

 

Sprawozdanie               z działalności UKS

w roku szkolnym 2015/2016

 

POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE        W ŚWINICACH WARCKICH

08.10.2015R.

 

Dziewczęta

miejsce

szkoła

 

1.

Gimnazjum w Świnicach Warckich

 

2.

Gimnazjum w Grabowie

 

3.

Gimnazjum w Nowym Gaju

 

4.

Gimnazjum  w Witoni

 

 

Chłopcy

miejsce

szkoła

 

1.

Gimnazjum w Topoli Królewskiej

 

2.

Gimnazjum w Grabowie

 

3.

Gimnazjum w Nowym Gaju

 

4.

Gimnazjum  w Witoni

 

5.

Gimnazjum Świnicach Warckich

 
     

 

 

DRUŻYNY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW UZYSKAŁY AWANS DO ZAWODÓW REJONOWYCH!!!

POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – ŚWINICE WARCKIE 2015R.

       CHŁOPCY                            DZIEWCZĘTA

Jakub Nikodemski

 

Aleksandra Grabska

Dawid Niewiadomski

 

Justyna Wastowska

Adam Góral

 

Zuzanna Pabin

Marcin Bartniak

 

Agnieszka Borowska

Bartosz Subocz

 

Beata Wasiak

Krzysztof Łukasiak

 

Marcelina Jabłońska

Łukasz Szewczyk

 

Anna Birecka

Patryk Olczak

 

Malwina Malinowska

Hubert Bauer

 

Karolina Grabska

Dawid Zawadzki

 

Natalia Gajewska

Marcin Bojanowski

 

Natalia Prusińska

Piotr Kaczyński

 

Weronika Zasadzka

  

--------------------------------------------------------------------------- 

REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE           W ALEKSANDROWIE ŁÓDZKIM

16.10.2015R.

CHŁOPCY

miejsce

szkoła

wynik

1.

Miejskie Gimnazjum Sportowe w  Aleksandrowie

31;51,67

2.

Gimnazjum Nr 1 w Ozorkowie

31;57,51

3.

Gimnazjum w Grabowie

33;09,58

4.

Gimnazjum  w Lutomiersku

35;02,24

 

Chłopcy z Grabowa:

czas

Jakub Nikodemski

3;07,17

Dawid Niewiadomski

3;11,8

Adam Góral

3;18,0

Marcin Bartniak

3;19,6

Bartosz Subocz

3;19,1

Krzysztof Łukasiak

3,21,2

Łukasz Szewczyk

3;17,9

Patryk Olczak

3;33,1

Hubert Bauer

3;29,0

Dawid Zawadzki

3;12,6

Marcin Bojanowski

rezerwowy

Piotr Kaczyński

rezerwowy

 

---------------------------------------------------------------------------

 

POWIATOWE ZAWODY W UNIHOKEJA  – NOWY GAJ

19.11.2015R.

 

DZIEWCZĘTA:

Grabów – Nowy Gaj  2:2 w regulaminowym czasie, po rzutach karnych 1:2 dla Dziewcząt z Nowego Gaju.

 

CHŁOPCY:

x

Nowy Gaj

Grabów

Witonia

punkty

bramki

miejsce

Nowy Gaj

x

8-0

3-0

4

11 - 0

1

Grabów

0-8

x

5-0

2

5 - 8

2

Witonia

0-3

0-5

x

0

0 - 8

3

 

Grabów – Nowy Gaj  0:8

Grabów – Witonia      5:0

Witonia – Nowy Gaj   0:3

 

Dziewczęta i Chłopcy zajęli II miejsce podczas zawodów.

 

Skład drużyny dziewcząt:                                      Skład drużyny chłopców:

Beata Wasiak

 

Mateusz Borchon

Karolina Grabska

 

Dominik Jaśkiewicz

Aleksandra Grabska

 

Piotr Kaczyński

Aleksandra Sęczkowska

 

Dawid Niewiadomski

Justyna Wastowska

 

Łukasz Szewczyk

Zuzanna Pabin

 

Łukasz Pionko

Marcelina Malinowska

 

Adam Góral

Weronika Kaźmierczak

 

Jakub Nikodemski

Agnieszka Borowska

 

 

Anna Birecka

 

 

Wiktoria Jabłońska

 

 

 

----------------------------------------------------------------------

                                      

Turniej o Mistrzostwo Powiatu L.Z.S. i Puchar Starosty Łęczyckiego Szkół Gimnazjalnych

w Halowej Piłce Nożnej kat. Chłopców

                   Grabów, 02.02.2016r.

 

Grupa A

 

------------------

WITONIA

 

GRABÓW

ŚWINICE WARCKIE

PKT.

Bramki

Miejsce

 

1.   WITONIA 

X

 

 

 

4:0

 

0:3

 

3

 

4:3

 

2

 

2.   GRABÓW

 

0:4

X

 

 

 

0:3

 

0

 

0:7

 

3

 

3. ŚWINICE     WARCKIE

 

3:0

 

3:0

X

 

 

 

6

 

6:0

 

1

 

 

A1       WITONIA       -    4                      

 

A2      GRABÓW       -     0                            

                              

 

A1    WITONIA         -  0                                                A2   GRABÓW   -  0

 

A3    ŚWINICE          -  3                                                A3    ŚWINICE   -  3

 

 

Grupa B

 

------------------

TOPOLA KRÓLEWSKA

 

PIĄTEK

NOWY GAJ

PKT.

Bramki

Miejsce

 

 

1.    TOPOLA KRÓLEWSKA

X

 

 

4:1

0:2

3

4:3

2

 

2.    PIĄTEK

1:4

X

 

 

0:3

0

1:7

3

 

3.    NOWY GAJ

2:0

3:0

X

 

 

6

5:0

1

 

 

B1   TOPOLA  -     4                            

 

B2    PIĄTEK    -   1                                                              

 

 

B1   TOPOLA         -  0                                                        B2  PIĄTEK            -    0

 

B3    NOWY GAJ   -  2                                                        B3   NOWY GAJ     -    3

 

MECZE PÓŁFINAŁOWE:

ŚWINICE WARCKIE – 2

PIĄTEK                        - 0

 

 

WITONIA       -   2

NOWY GAJ    -   0

 

MECZ O 3 MIEJSCE:

 

PIĄTEK           -  3

NOWY GAJ    -  6

 

FINAŁ:

 

ŚWINICE WARCKIE  - 0    po rzutach karnych (0)

WITONIA                     - 0                                    (2)

 

W turnieju zwyciężyła drużyna LZS Witonianka i będzie reprezentowała powiat łęczycki     

 w zawodach rejonowych.

 

Reprezentacja chłopców Zespołu Szkół -  Gimnazjum w Grabowie:

  • Dawid Niewiadomski
  • Maciej Stępniak
  • Jakub Nikodemski
  • Adam Góral
  • Łukasz Szewczyk
  • Krzysztof Górniak
  • Dominik Jaśkiewicz
  • Piotr Kaczyński
  • Marcin Bojanowski
  • Adam Jaśkiewicz
  • Michał Głowacki

 

 

HALOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO MŁODZIKÓW W LEKKIEJ ATLETYCE 2016

Łódź, 06.02.2016r.

 

BRĄZOWY MEDAL DLA ADAMA JAŚKIEWICZA W BIEGU NA DYSTANSIE 60M PRZEZ PŁOTKI !!! GRATULACJE!!!

Podczas najważniejszych zawodów lekkoatletycznych w sezonie halowym wspaniale zaprezentowali się lekkoatleci z Gimnazjum w Grabowie.

Adam Jaśkiewicz pomimo przebytej niedawno kontuzji mięśnia dwugłowego uda zdołał w pięknym stylu wywalczyć brązowy medal w biegu na dystansie 60m przez płotki.             W eliminacjach Adam pobiegł ostrożnie, uzyskując wynik 9,96s, który dał mu kwalifikacje do finału. W biegu finałowym po świetnym starcie z bloków startowych  Adam zameldował się na mecie jako trzeci z kapitalnym wynikiem 9,6s. Jest to Rekord Życiowy Adama i nowy Rekord Szkoły, poprawiony z wyniku 10,25s Dominika Grobelnego.

Warto zaznaczyć, że nasz zawodnik startował w swojej kategorii wiekowej pierwszy rok i był On najmłodszy spośród medalistów.

 

 

Nie zawiódł również Bartosz Subocz, który na dystansie 1000m uzyskał wynik 3:02:38(nowy Rekord Życiowy), który dał mu Piąte Miejsce w Województwie. Bartoszowi do trzeciego miejsca zabrakło zaledwie 0,4s.

W drugim dniu  Halowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego Młodzików w Lekkiej Atletyce (07.02.2016r. – Aleksandrów Łódzki) zaprezentował się rewelacyjnie Szymon Osowski w pchnięciu kulą 5 kg uzyskał wynik 8,76m, poprawił swój Rekord Życiowy          o 90cm i zdobył Piąte Miejsce w Województwie Łódzkim.

WIELKIE GRATULACJE DLA NASZYCH LEKKOATLETÓW!!!

ADAM  JAŚKIEWICZ – 60Mppł – el.9,96s, Finał – 9,6 – III miejsce

                                        - 300m – 45,12s

BARTOSZ SUBOCZ – 1000m – 3:02.38 – V miejsce

SZYMON OSOWSKI – pchnięcie kulą 5kg – 8,76m – V miejsce

Szkolny Wiosenny Turniej Siatkarski

Grabów 21.03.2016r.

 

W kategorii dziewcząt klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

I miejsce klasa   IIIA

II miejsce klasa IIB

III miejsce klasa IC + IIIB

IV miejsce klasa IB

V miejsce klasa IIA

VI miejsce klasa IA

W kategorii chłopców kolejność była następująca:

I miejsce klasa IIIA

II miejsce klasa IIA

III miejsce klasa IIIB

 IV miejsce klasa IA

----------------------------------------------------------------------

 

Turniej piłkarski Coca Cola Cup – dziewczęta

Świnice Warckie, 22.03.2016r.

Etap I (Kwalifikacje)

 

Faza Grupowa – Grupa K

Gimnazjum – Łęczyca   0 – 5  Gimnazjum – Świnice Warckie

               Gimnazjum – Świnice Warckie  2 – 0  Gimnazjum – Piątek 

                             Gimnazjum – Łęczyca   1 – 3  Gimnazjum – Piątek 

 

Nazwa drużyny

Punkty

Bilans bramkowy

1.

Gimnazjum – Świnice Warckie

6

7 - 0

2.

Gimnazjum – Piątek 

3

3 – 3

3.

Gimnazjum – Łęczyca  

0

1- 8

 

Faza Grupowa – Grupa L

Zespół Szkół Nr 1 – Pęczniew  0 – 3  Gimnazjum – Topola Królewska

                Gimnazjum – Topola Królewska  0 – 4  Gimnazjum – Grabów

                    Zespół Szkół Nr 1 – Pęczniew  1 – 3  Gimnazjum – Grabów

 

Nazwa drużyny

Punkty

Bilans bramkowy

1.

Gimnazjum – Grabów

6

7 - 1

2.

Gimnazjum – Topola Królewska

3

3 – 4

3.

Zespół Szkół Nr 1 – Pęczniew 

0

1 - 6

 

Faza Pucharowa

 

Półfinał

 

Gimnazjum – Świnice Warckie  2 – 0  Gimnazjum – Topola Królewska

                                               Gimnazjum – Grabów  2 – 3  Gimnazjum – Piątek 

 

Finał

 

Gimnazjum – Świnice Warckie  4 – 0  Gimnazjum – Piątek 

 

Awans do drugiej fazy rozgrywek Coca Cola Cup uzyskały: Gimnazjum – Świnice Warckie   i Gimnazjum – Piątek.

 

Skład drużyny dziewcząt: Natalia Gajewska, Natalia Michałowska, Aleksandra Grabska, Justyna Wastowska, Sandra Frontczak, Anna Birecka, Karolina Grabska, Beata Wasiak, Agata Bielicka, Marcelina Jabłońska.

 

Dziewczęta z Gimnazjum w Grabowie po zaciętym meczu uległy zawodniczkom           z Gimnazjum w Piątku po serii rzutów karnych (w regulaminowym czasie gry 0 – 0)  2 – 3.

Ostatecznie dziewczyny zajęły III miejsce w turnieju i nie awansowały do drugiego etapu rozgrywek Coca Cola Cup.

 

----------------------------------------------------------------------

Turniej piłkarski Coca Cola Cup – chłopcy

Świnice Warckie, 31.03.2016r.

Etap I (Kwalifikacje)

 

Faza Grupowa – Grupa AG

Gimnazjum – Świnice Warckie  1 – 2  Gimnazjum - Wartkowice

Gimnazjum - Wartkowice  3 – 0  Gimnazjum – Grabów

                       Gimnazjum – Świnice Warckie  4 – 1  Gimnazjum – Grabów

 

Nazwa drużyny

Punkty

Bilans bramkowy

1.

Gimnazjum - Wartkowice

6

5 – 1

2.

Gimnazjum – Świnice Warckie 

3

5 – 3

3.

Gimnazjum – Grabów

0

1 - 7

 

Faza Grupowa – Grupa AH

Zespół Szkół Nr 1 – Pęczniew  0 – 4  Gimnazjum – Witonia

                             Gimnazjum – Witonia  2 – 3  Gimnazjum – Topola Królewska

                 Zespół Szkół Nr 1 – Pęczniew  0 – 7  Gimnazjum – Topola Królewska

 

Nazwa drużyny

Punkty

Bilans bramkowy

1.

Gimnazjum – Topola Królewska

6

10 - 2

2.

Gimnazjum – Witonia

3

6 – 3

3.

Zespół Szkół Nr 1 – Pęczniew 

0

0 - 11

 

 

Faza pucharowa

Półfinał

Gimnazjum - Wartkowice  1 – 0  Gimnazjum – Witonia

    Gimnazjum – Topola Królewska  3 – 1  Gimnazjum – Świnice Warckie 

 

Finał

 

                   Gimnazjum - Wartkowice  0 – 3  Gimnazjum – Topola Królewska 

 

Mecz o 3 miejsce

 

                     Gimnazjum – Witonia  8 – 1 Gimnazjum – Świnice Warckie 

 

Awans do drugiego etapu turnieju Coca Cola Cup uzyskały drużyny: Gimnazjum – Wartkowice, Gimnazjum – Topola Królewska, Gimnazjum – Witonia.

 

 

Skład drużyny Gimnazjum w Grabowie: Adam Jaśkiewicz, Michał Głowacki, Piotr Kaczyński, Marcin Bojanowski, Mateusz Borchon, Dominik Jaśkiewicz, Łukasz Szewczyk, Adam Góral, Dawid Niewiadomski, Jakub Nikodemski.

----------------------------------------------------------------------

 

XXXI Memoriał im. Józefa Jaworskiego –

Aleksandrów Łódzki, 12.05.2016r.

 

 

Bartosz Subocz – 1000m – 3:01.79 – III miejsce /rekord życiowy

 

Adama Jaśkiewicz – 100m – 12,7s

 

---------------------------------------------------------------------------

XXXIII Memoriał im. J.S.Ponomarenko i R.Majewskiego – Łęczyca, 14.05.2016r.

 

Szymon Osowski – pchnięcie kulą – 8.87m – III miejsce

Adam Jaśkiewicz – 100m – 12,87s

                             - 300m – 41,69s

---------------------------------------------------------------------------

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŁĘCZYCY             W LEKKIEJ ATLETYCE

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

„GIMNAZJADA 2016”

18.05.2016r – Łęczyca

 

 

 

Rok urodzenia

Imię nazwisko zawodnika/czki

Konkurencja i wynik

Miejsce

 

2002

 

Adam Jaśkiewicz

100m-  12,04s

I

300m – 41,35s

I

60mppł.-  9,1s

II

 

2000

 

Jakub Nikodemski

300m- 42,12s

II

100m – 12,42s

-

Pchnięcie kulą – 9,48m

-

 

2002

 

Bartosz Subocz

 

1000m – 3:00.8

 

II

 

2001

 

Aleksandra Grabska

 

300m – 49,12s

 

I

2001

Mateusz Borchon

100m – 12,11s

III

 

2001

 

Marcin Bartniak

 

1000m – 3:13.0

 

IV

2002

Szymon Osowski

Pchnięcie kulą 5kg – 8,70m

-

 

2001

Mateusz Bajerski

 

 

100m – 12,6s

 

-

2000

Zbigniew Baraniak

300m – 42,66s

IV

2001

Kamil Ostrowski

Skok w dal – 4,75m

-

 

Nikodemski Jakub, Borchon Mateusz, Bajerski Mateusz, Jaśkiewicz Adam

 

Sztafeta 4x100m – 51,2s

 

III

 

2001

 

Dawid Cieślak

 

Pchnięcie kulą – 9,30m

 

-

 

2001

 

Krzysztof Górniak

100m – 13,02s

-

300m – 44,62s

-

 

W klasyfikacji drużynowej chłopcy zdobyli łącznie 1090pkt., zajęli II miejsce i awansowali do zawodów rejonowych.Gratulacje!!!

 

---------------------------------------------------------------------------

Mityng I klasy – Aleksandrów Łódzki, 21.05.2016r.

 

Adam Jaśkiewicz – 110mppł – 17,19s – II miejsce/ rekord życiowy i rekord szkoły

Bartosz Subocz – 600m – 1:37.34 /rekord życiowy

Szymon Osowski – pchnięcie kulą – 9,41m – II miejsce / rekord życiowy

 

 

 

 

 

Sprawozdanie działalności UKS

w roku szkolnym 2014/2015

 

VII Otwarte Mistrzostwa Łęczycy Młodzików

w Lekkiej Atletyce

10. 09. 2014 r.

 Nasze Gimnazjum reprezentowało 22  uczniów ( 10 dziewcząt i 12 chłopców).

Julia Borchon  kl. III b                                     300 m                                                  I miejsce ( 54.35)

Emilia Jędrzejewska  kl. II b                       100 m                                                    II miejsce ( 14. 91 s )

Karolina Bauer  kl. IIa                                 300                                                                                                        Natalia Bartczak  kl. II a                               300                   II miejsce ( 4. 12 m )

                                                  III miejsce ( 2.06.24 )

 

Mieczysław Jędrzejewski kl. II b                1000 m

Krzysztof Bartniak   kl. II b                          1000 m

Jakub Nikodemski   kl. I b                           1000m

 

 

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

 w Świnicach Warckich

                           10.10.2014

 

Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców w składzie:

Jędrzejewska Emilia, Borchon Julia, Borowska Agnieszka, Grabska Aleksandra, Wastowska Justyna, Jabłońska Marcelina, Lasota Weronika, Rakowska Aleksandra, Bartczak Natalia, Rakowska Magdalena, Śliwka Katarzyna

 

 Bartniak Krzysztof,  Łukasiak Krzysztof, Maciej Borowski, Dawid Niewiadomski, Przemysław Graczyk, Dawid Zawadzki, Jakub Nikodemski, Łukasz Czerwiński, Hubert Bauer, Łukasz Szewczyk, Dominik Chmielecki.

 

Dziewczęta zajęły I miejsce , chłopcy  II  - obie drużyny wywalczyły awans do eliminacji rejonowych, które odbędą się w Aleksandrowie Łódzkim.

 

 

Rejonowe Biegi Przełajowe

Aleksandrów Łódzki 21.10.2014

Szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców w składach z eliminacji powiatowych.

Chłopcy zajęli I miejsce natomiast dziewczęta zajęły IV miejsce.

 

 

Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego w Unihokeju

                Góra Św. Małgorzaty 04.12.2014

 

Szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców w składzie:

Natalia Bartczak, Magdalena Rakowska, Aleksandra Rakowska,  Julia Borchon, Karolina Birecka, Karolina Pomorska, Karolina Bauer, Karolina Janicka, Patrycja Engel, Maria Góral, Wioletta Wasiak, Hanna Adamczyk

Jakub Nikodemski, Daniel Sobiński,  Jakub Matuszewski, Piotr Kaczyński, Marcin Bojanowski, Maciej Stępniak, Graczyk Przemysław, Pomorski Maksymilian, Bauer Hubert, Szewczyk Łukasz, Góral Adam, Niewiadomski Dawid.

 

Dziewczęta zajęły I miejsce i uzyskały awans do etapu rejonowego,

chłopcy po bardzo wyrównanej walce zajęli II miejsce.

 

 

Mikołajkowy Turniej o Mistrzostwo

        Szkoły w  Halowej Piłce Nożnej

                        08.12.2014 Grabów

 

Wszystkie klasy wystawiły w turnieju reprezentacje dziewcząt i chłopców.

Klasyfikacja końcowa : dziewczęta – I m-ce IIa , II m-ce IIIa, IIIm-ce IIIb, IV m-ce Ia

                                     chłopcy – I m-ce IIIa, II m-ce IIb, III m-ce IIa, IV m-ce Ia

 

Turniej o Mistrzostwo Powiatu L.Z.S. i Puchar Starosty Łęczyckiego Szkół Gimnazjalnych

w Halowej Piłce Nożnej kat. Chłopców

                Piątek 17.02.2015

 

Drużyna chłopców w składzie : Michał Budniak, Daniel Sobiński, Patryk Paczesny, Jakub Nikodemski, Przemysław Graczyk, Dawid Niewiadomski, Jakub Matuszewski, Mateusz Borchon, Łukasz Czerwiński, Hubert Bauer reprezentowała naszą szkołę .

Po bardzo wyrównanej walce zajęli ostatecznie III miejsce w rozgrywkach

 

 

Zawody Rejonowe Dziewcząt w Unihokeja

Szkół Gimnazjalnych

Rejon Zgierz               

Uniejów 17.02.2015

Dziewczęta w składzie jak na poprzednich etapach rozgrywek reprezentowały naszą szkołę i powiat łęczycki. Zajęły III miejsce.

 

 

Turniej o Mistrzostwo Powiatu L.Z.S. i Puchar Starosty Łęczyckiego Szkół Gimnazjalnych

w Halowej Piłce Nożnej kat. Dziewcząt

        Grabów 24.02.2014

 

Drużna dziewcząt w składzie: Natalia Bartczak, Magdalena Rakowska, Emilia Jędrzejewska, Aleksandra Rakowska, Karolina Birecka, Karolina Bauer, Hanna Adamczyk, Anna Gajewska, Karolina Pomorska, Karolina Grabska, Anna Birecka, Julia Borchon,

 Turniej rozgrywałyśmy w roli gospodarzy, brało w nim udział 5 drużyn  z powiatu łęczyckiego. Dziewczęta zajęły I miejsce i wywalczyły awans do turnieju rejonowego drużyn piłkarskich LZS, II miejsce – Piątek , III miejsce- Topola Królewska, IV -miejsce Gaj Nowy,  V-miejsce Witonia

 

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego

 w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Łęczyca 04.03.2015

Szkołę  reprezentowała drużyna w składzie:

 Julia Borchon, Emilia Jędrzejewska,Natalia Bartczak Magdalena Rakowska, Patrycja Engel, Weronika Lasota, Aleksandra Rakowska, Karolina Birecka, Karolina Grabska, Karolina Pomorska, Anna Gajewska, Maria Góral.

Dziewczęta zajęły I miejsce i tym samym awansowały do Mistrzostw Rejonu Zgierskiego.

 

 

 

 

Mistrzostwa Zrzeszenia L.Z.S  Województwa Łódzkiego - Strefa Piotrków Trybunalski -  w Halowej Piłce Nożnej

kat. Dziewcząt do lat 16

Gomulin 10.03.2015

 

Drużna dziewcząt w składzie:

Natalia Bartczak, Magdalena Rakowska, Emilia Jędrzejewska, Aleksandra Rakowska, Julia Borchon , Karolina Birecka, Karolina Bauer, Hanna Adamczyk, Anna Gajewska, Karolina Grabska, Marcelina Jabłońska, Karolina Pomorska.

zajęła I miejsce i wywalczyła awans do Mistrzostw Województwa Łódzkiego

I miejsce - Grabów- powiat łęczycki,

 II miejsce Regnów - powiat   rawski  

III miejsce - Strzyboga- powiat skierniewicki,  

IV miejsce Gomulin- powiat piotrkowski,

V miejsce - Mroczków Gościnny - powiat opoczyński

 

Mistrzostwa L.Z.S  Województwa Łódzkiego

w Halowej Piłce Nożnej  kat. Dziewcząt do lat 16

Łobudzice 20.03.2015

Drużna dziewcząt w składzie:

Natalia Bartczak, Magdalena Rakowska, Aleksandra Rakowska, Karolina Birecka, Karolina Bauer, Hanna Adamczyk, Anna Gajewska, Karolina Pomorska, Karolina Grabska, Martyna Jabłońska,  Emilia Jędrzejewska, Julia Borchon

dziewczęta zajęły III miejsce w turnieju !

 

Zdobyły puchar i pamiątkowe medale.  Wynik świetny - zważywszy na to, że drużyna wystąpiła w osłabionym składzie - bez kontuzjowanej w turnieju rejonowym - Julii Borchon i nieobecnej, bramkarki, Emilki Jędrzejewskiej.

 

W turnieju udział brały drużyny  :

Radomsko - pow. radomszczański                 m-sce I

Regnów – powiat rawski                               m-sce II

Grabów - pow. łęczycki                                 m-sce III

Łękawa – pow. bełchatowski                         m-sce IV

Łobudzice - pow. bełchatowski                      m-sce V

 

Turniej piłkarski Coca cola cup

Do rozgrywek zostały zgłoszone drużyny: dziewcząt i chłopców.

10 dziewcząt : Emilia Jędrzejewska, Natalia Bartczak, Magdalena Rakowska, Aleksandra Rakowska, Karolina Birecka, Karolina Grabska, Aleksandra Grabska, Marcelina Jabłońska, Beata Wasiak, Justyna Wastowska, Anna Birecka, Julia Gaj - I etrap.

10 chłopców: Daniel Sobiński, Michał Budniak, Jakub Matuszewski, Przemysław Graczyk, Patryk Paczesny  Nikodemski Jakub, Niewiadomski Dawid, Mateusz Borchon, Hubert Bauer, Adam Góral.

 

 I runda 15.03.2015r. - Świnice W.. Dziewczęta w swojej grupie eliminacyjnej zajęły I miejsce  awansując tym samym do drugiego etapu. II miejsce zajęła drużyna gospodarzy - Świnice W., III Topola Król. , IV Wartkowice.

Chłopcy zajęli  miejsce co nie dało im awansu do dalszej gry w turnieju.

II runda 30.04.2015r. – Piątek. Dziewczęta zajęły I miejsce w grupie i tym samym awansowały do finału wojewódzkiego turnieju, II miejsce zajęły Ostrowy, III miejsce Łanięta, IV miejsce Piątek.

Finał wojewódzki 21.05.2015r. Drużyna naszego gimnazjum została sklasyfikowana na V miejscu wśród 8 najlepszych drużyn województwa. Zajęłyśmy III miejsce w swojej grupie pucharowej co nie dało nam awansu z grupy do fazy finałowej. Pocieszeniem może być jedynie fakt, że nasze rywalki to SMS Łódź - wieloletnie mistrzynie województwa i Gimn. Nr 2 Zgierz- ubiegłoroczne mistrzynie województwa oraz Gimn. Nr. 5 Piotrków Trybunalski.

 

XXXI Memoriał im. Józefa Jaworskiego

Aleksandrów Łódzki 07.05.2015r.

 

Kowalczyk Konrad             100m         12,89s   /   300m     43,21s

Starzyński Adam                100m        13,20s    /  300m     43,49s

Baraniak Zbigniew             100m        13,80s    /  300m     45,32s

Bartniak Krzysztof              100m       12,67s    /  300m     40,33s

Jędrzejewski Mieczysław   100m      12,18s    /   300m    39,90s

Janicki Sebastian                 100m      13,25s    /   300m    47,42s

Chmielecki Dominik            100m      13,25s    /   300m     44,56s

Górniak Krzysztof                100m      14,67s    /   300m     47,41s

Borowski Maciej                   100m     13,14s    /   1000m   3:13,77

Szewczyk Łukasz                   1000m    3:23,50

Sobiński Daniel                     p.kulą     10,62m

Zawierucha Szymon            p.kulą     8,46m

Rakowski Przemysław        p.kulą     8,51m

Zając Konrad                       p.kulą     8,66m

 

 

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej ,, Orlik” Chł.

                Świnice W. 12.05.2015r.

Nasze gimnazjum reprezentowała drużyna w składzie : Jakub Matuszewski, Daniel Sobiński, Dawid Niewiadomski, Adam Góral, Mateusz Borchon, Łukasz Szewczyk, Sebastian Janicki, Łukasz Czerwiński, Maciej Stępniak.

Chłopcy zajęli w turnieju V miejsce.

Klasyfikacja końcowa:

Świnice W. I miejsce

Witonia II miejsce

Gaj Nowy III miejsce

Łęczyca IV miejsce

Grabów V miejsce

Piątek VI miejsce

 

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego

 w Lekkiej Atletyce

Liga lekkoatletyczna Gimnazjada2015

                Łęczyca 14.05. 2015r.

Drużyna dziewcząt:

Bartczak Natalia                    skok w dal                   4.27m

Borowska Zuzanna                 skok wzwyż                 125cm

Grabska Aleksandra               600m                          2,07.8min.      III m-ce

Grabska Karolina                   pchn. kulą                   7.97m

Góral Maria                           pchn. kulą                   6.55m

Jabłońska Marcelina              100m                          14. 6s              III m-ce

Jędrzejewska Emilia               100m                          14.2 s              II m-ce

Lasota Weronika                    skok wzwyż                 125 cm

Rakowska Aleksandra                        300m                          47.1s               I m-ce 

Rakowska Magdalena            100m                          14.61s

Wastowska Justyna                300m                          49.3s               II m-ce

            E. Jędrzejewska, A. Rakowska, M. Rakowska, N. Bartczak

                                               Sztafeta 4*100m                                III m-ce

Klasyfikacja końcowa dziewcząt -  II miejsce  - 951 punktów

Drużyna chłopców:

 Bartniak Krzysztof                  300m   38,9s   III m-ce / 100m  12,2s  III m-ce

Chmielecki Dominik               300m     42,8s  /   100m    12,3s

Nikodemski Jakub                   300m                           41,7s

Sobiński Daniel                        p. kulą                          10,99m             II m-ce

Graczyk Przemysław               p.kulą                            9,06m

Rakowski Przemysław            p.kulą                             9,07m

Bauer Hubert                           1000m                           3,13.9min.

Szewczyk Łukasz                      1000m                           3,24.2min

Olczak Patryk                            60mppł.                         11,4s

K.Bartniak, P.Olczak, D.Chmielecki, J. Nikodemski

                                         Sztafeta 4*100m                                      III m-ce

Klasyfikacja końcowa chłopców -  II miejsce 

 

 

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej ,, Orlik” Dz.

                        Piątek 15.05.2015r.

W turnieju brała udział drużyna w składzie: Emilia Jędrzejewska, Natalia Bartczak, Magdalena Rakowska, Aleksandra Rako