• Do wakacji: WAKACJE!!!

BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

II MIEJSCE

W WYRÓWNANEJ WALCE ZDOBYŁA

NASZA DRUŻYNA W SKŁADZIE:

BARTOSZ SUBOCZ

ADAM JAŚKIEWICZ

NORBERT STĘPNIAK

GRATULACJE

WPŁATY  NA  OBIADY

CZERWIEC/2018

- odpisane dni – 01,20,21czerwca 2018r
(dni wolne od zajęć dydaktycznych)

12 dni x 3,50 zł =  42,00 zł

PRZEDSZKOLE (3,4,5-latki)

14 dni x 3,50 zł = 49,00 zł

DOROŚLI ( odpisany tylko 01.06.2018)

14 dni x 4,50 zł = 63,00 zł

Wpłaty przyjmowane będą w dniach

od 23 maja 2018r.

do 28 maja 2018r.

(od środy do poniedziałku)

Prosimy o dokonywanie wpłat wyłącznie
w podanym terminie !!!

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI

ADAM JAŚKIEWICZ I BARTOSZ SUBOCZ

obejrzyj

Wycieczka do Kopalni Soli w Kłodawie

Mistrzostwa Polski Młodzików
w Białej Podlaskiej
wrzesień

Bartosz Subocz  Mateusz Grabski  Adam Jaśkiewicz

WYKAZ TELEFONÓW SZKOLNYCH

administrator strony - Ewa Szczech

Barbara Zwolińska

Biwak klas czwartych

2018-06-09

8 czerwca 2018 roku uczniowie klasy 4a i 4b wraz z wychowawczyniami i chętnymi rodzicami uczestniczyli w biwaku. Pierwsza część imprezy była to piesza wycieczka do Siedliska w Besiekierach oraz udział w warsztatach „W poszanowaniu chleba”. Czwartoklasiści nie tylko przypomnieli sobie etapy powstawania chleba, ale również mogli własnoręcznie rozwałkować przygotowane wcześniej przez panią Gospodynią Siedliska ciasto, które następnie zostało upieczone na płycie kuchni węglowej. Przyszedł czas na delektowanie się podpłomykami, które posmarowane pysznym miodkiem lub masełkiem z czosnkiem (produkty wyrabiane w Siedlisku) po prostu rozpływały się w ustach naszych uczniów i znikały w błyskawicznym tempie. W przerwie między warsztatami można było oddać się skokom przez linę – wszyscy chcieli pobić rekord Małgosi (45 skoków), ale udało się to tylko mamie Patrycji – p. Agnieszce! Brawo!

Gospodyni Siedliska za punkt honoru wzięła sobie cel, aby nikogo nie wypuścić głodnego ze swych progów, dlatego poczęstowała nas wszystkich pysznymi kiełbaskami z grilla. Tak nakarmieni mieliśmy energię, aby wracać pieszo do Grabowa! Dziękujemy Pani Ani za gościnę :-)

Kolejnym etapem naszego biwaku była noc w szkole. Późną kolacje zapewniła nam pewna łęczycka pizzeria. Przygotowaliśmy bazę noclegową – była nią sala numer 5 ! O 6 rano wszyscy byli już na nogach i delektowali się pysznym śniadankiem przygotowanym przez Panią Ewę. Na zakończenie uczniowie rozegrali jeszcze pasjonujący mecz piłki halowej, który zakończył się wynikiem 5;3 dla drużyny „ZIELONYCH” :-) O 8.30 pierwsi rodzice zaczęli odbierać biwakowiczów.

Bal gimnazjalny 2018.

2018-06-13

Konkurs Wiedzy o Regionie

2018-05-29

23 maja 2018r. nasi uczniowie zdobyli III miejsce w Konkursie Wiedzy o Regionie. Szkołę reprezentowali Ewelina Pachlińska, Julia Kucharska, Bartosz Subocz, Adrian Jędrzejczak, Sebastian Cnotalski. Opiekunem drużyny była p. Anna Bankiewicz.

XXXIII MEMORIAŁ IM. JÓZEFA JAWORSKIEGO

2018-05-14

Aleksandrów Łódzki, 10.05.2018r.

Świetny start lekkoatletów z Grabowa.

Mateusz Grabski zwyciężył w biegu Memoriałowym na dystansie 1000m w bardzo dobrym czasie 2:45.34. W tym samym biegu uczestniczył  Kuba Grabski, który poprawił swój najlepszy wynik (3:08.30) i zajął czwarte miejsce.

W biegu na 110mppł. (15,56s) bezkonkurencyjny okazał się Adam Jaśkiewicz, oprócz medalu otrzymał statuetkę dla najlepszego płotkarza (statuetka ufundowana jest przez niegdyś najlepszego płotkarza reprezentującego Polskie barwy, pochodzącego z Aleksandrowa Łódzkiego).

Znakomicie w biegu na dystansie 300m (39,1) zaprezentował się Bartosz Subocz. Bartek wygrał bieg ustanawiając nowy rekord szkoły.

Mateusz Grabski: 1000m – 2:45.34 – I miejsce

100m – 12,73s

Adam Jaśkiewicz: 110mppł – el. 15,20s/ Finał – 15,56s – I miejsce

100m – el. 11,95s/Finał – 11,87s – II miejsce

Bartosz Subocz: 300m – 39,1 – I miejsce

100m –el. 12,50s/Finał – 12,58s – V miejce

Jakub Grabski: 1000m – 3:08.30 – IV miejsce

Trener p. Łukasz Kwapkowski

Wycieczka do Warszawy.

2018-05-10

W dniu 8 maja 2018 roku uczniowie klasy IVa, IVb i V naszej szkoły wraz z grupką uczniów ze szkoły w Kadzidłowej odwiedzili stolicę naszego kraju – Warszawę. Grupa liczącą 50 osób tworzyli uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Zwiedzaliśmy miejsca przykuwające uwagę turystów. Zaczęliśmy od Stadionu Narodowego. Jest wśród nas wielu kibiców piłki nożnej i wizyta na tym stadionie była spełnieniem ich marzeń. Gdy weszliśmy na trybuny i wspięliśmy się na sam ich szczyt, z góry podziwialiśmy ogrom tego obiektu. Naprawdę, robi wrażenie! Następnym punktem naszej wycieczki był Pałac Kultury i Nauki. Korzystając z pięknej pogody, podziwialiśmy wspaniałą panoramę miasta. Potem, słuchając opowieści Pana Przewodnika, pojechaliśmy autokarem w kierunku Placu Piłsudskiego, który często widzimy w telewizji. Tam mieliśmy okazję obserwować zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Posililiśmy się pyszna pomidorówką, a następnie złożyliśmy krótką wizytę na Starym Mieście, gdzie znajduje się Kolumna Zygmunta III Wazy i Zamek Królewski. Ostatnim punktem naszej wycieczki był seans w kinie 6d.

Dokonaliśmy wyboru filmu i mogliśmy oglądać świat oczami kota. Było to dla nas niesamowite przeżycie!

Zmęczeni, ale w dobrych humorach wróciliśmy do domu.

Organizatorem była pani Joanna Heftowicz  opiekę nad uczniami pełniły panie  Iwona Morawska, Katarzyna Niedomagała Marlena Stasiak.