Statystyki

  • Odwiedziny: 886254
  • Do końca roku: 12 dni
  • Do wakacji: 184 dni

Kalendarium

Środa, 2018-12-19

Imieniny: Beniaminy, Dariusza

Uczniowie wyróżniający się w nauce

Artykuły

Nagrody i wyróżnienia w roku szkolnym 2013/2014

2014-08-15
Powiększ zdjęcie

Tradycją uroczystości zakończenia roku szkolnego jest wręczanie nagród i dyplomów tym uczniom, którzy wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami w nauce, w sporcie bądź aktywnością w pracy społecznej na rzecz szkoły. Nim jednak najlepsi odebrali swoje zasłużone nagrody i zaszczyty trzecioklasiści ostatni raz uroczystym, tanecznym krokiem Poloneza zaprezentowali się całej społeczności uczniowskiej, zaproszonym gościom oraz rodzicom. 

 

 PRYMUS SZKOŁY – KAROL PIETRUSZKA – 5,33

 

 

          KLASA III A

OLGA BOROWSKA - 5,22

ŁUCJA KACZYŃSKA – 5,11

MARTYNA WAWRZYNIAK – 4,94

 

          KLASA III B

MARTA BIELICKA – 5,28

PAULINA ŁASZCZ – 5,17

EWA STARZYŃSKA – 5,00

DAGMARIS MARIAŃCZYK – 4,94

 

         KLASA III C

DARIA PRUSIŃSKA – 5,17

ALICJA OSTROWSKA – 4,89

DOMINIKA KOWALEWSKA – 4,88

MARTYNA KAZIMIERSKA – 4,83

       

      KLASA IA 

 MACIEK STĘPNIAK – 5, 21

MAŁGORZATA BOROWSKA – 5,07

 

 KLASA IB

AGATA BIELICKA – 5,07

ADAM GÓRAL – 4,93

 

      KLASA II A

MACIEJ BOROWSKI – 5,20

NATALIA MODLIŃSKA – 5,13

WERONIKA LASOTA – 5,13   

                  

      KLASA II B

WIOLETTA WASIAK – 4,80

MARIA GÓRAL – 4,80

PATRYCJA ENGEL – 4,80

Więcej o: Nagrody i wyróżnienia w roku szkolnym 2013/2014

Nagrody i wyróżnienia w roku szkolnym 2012/2013

2014-04-14

Uczniowie wyróżnieni i nagrodzeni
za osiągnięcia
w roku szkolnym 2012/2013

 

 

 

Prymus szkoły – ADRIANNA  BOROWSKA – 5,44

 

          klasa III A

 

ŻANETA BORUCKA- 5,00

 

          klasa III B

 

OKOŃ AGATA – 5,11

 

PIOTR LEWANDOWSKI – 4,83

 

         klasa III C

 

MARIUSZ WOŹNIAK

 

         klasa III D

 

ANETA ŁOPACIŃSKA

 

      klasa IA 

 

 - MACIEJ BOROWSKI – 5,29

 

- NATALIA MODLIŃSKA – 5,14

 

- WERONIKA LASOTA – 5,07

 

- KATARZYNA ŚLIWKA- 4,79

 

 klasa IB

 

- WIOLETTA WASIAK – 4,79

 

- PATRYCJA ENGEL – 4,79

 

      klasa II A

 

- KAROL PIETRUSZKA – 5,13

 

- OLGA BOROWSKA – 4,93

 

- ŁUCJA KACZYŃSKA – 4,80           

 

      klasa II B

 

- MARTA BIELICKA – 5,20

 

- PAULINA ŁASZCZ – 5, 13

 

- EWA STARZYŃSKA – 4,93

 

      klasa II C

 

- DARIA PRUSIŃSKA – 4,93

 

- DOMINIKA KOWALEWSKA – 4,86

 

Więcej o: Nagrody i wyróżnienia w roku szkolnym 2012/2013

Nagrody i Wyróżnienia w roku szkolnym 2010/2011

2014-04-13

 

 

 

Uczniowie wyróżnieni i nagrodzeni za osiągnięcia

 

w roku szkolnym 2010/2011

 

PRYMUS SZKOŁY

 

Bartosz Grobelny – 5,33 dwukrotny laureat ogólnopolskiego konkursu historycznego „Losy Żołnierza” i olimpiady wiedzy religijnej

 

          klasa III A

 

Marta Lasota – 5,31

Mikołaj Lasota – 5,13

Angelika Cieślak – 5,13

Natalia Bajerska – 4,88

Dominika Wawrzyniak – 4,81

Natalia Niedomagała – 4,75

Ilona Wasiak – 4,75

                

 

          klasa III B

Bartosz Grobelny – 5,33

Dawid Kowalski – 5,31

Paulina Pabin – 5,31

Paulina Miszczak – 4,75

                        

  

       klasa III C

 

Anita Sieradzka – 5,12

Katarzyna Miedzińska – 4,93

Aleksandra Przybysz – 4,75

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      klasa III D

Karolina Rosiak – 5,06

Karolina Janowska – 4,81

Żaneta Wasiak – 4,81

           

 

      klasa IA  

 

Adrianna Borowska – 5,29

Żaneta Borucka – 4,78

                         

 klasa IB

 

Agata Okoń – 5,07

Sebastian Pęcherzewski – 4,92

Piotr Lewandowski – 4,85

 

      klasa IC

 

Mariusz Woźniak – 4,78 

                      

      klasa IIB

 

Elwira Osowska – 5,07

Paulina Drwalewska – 4,80

 

klasa II C

 

Kinga Gumienniczak – 4,93

 

klasa II D

 

Katarzyna Modrzyńska – 4,93

Aleksandra Kaczyńska – 4,87

 

Więcej o: Nagrody i Wyróżnienia w roku szkolnym 2010/2011