Statystyki
- Odwiedziło nas: 1545083
- Do końca roku: 242 dni
- Do wakacji: 49 dni
Kalendarium
Piątek, 2024-05-03
Imieniny: Jaropełka, MariiLokalizacja
Galeria
ABSOLWENCI
DRODZY ABSOLWENCI
niech w dalszej drodze przyświecająWam
słowa wiersza Władysława Orkana
Jedyne prawo – iść
Nie dać się nieść, jak wiatrem wiany liść…
Ale jak świat w okruchu
Po własnej biec paraboli…
A gdy z koniecznej Woli
Skończy się kiedyś lot chyży –
Iść dalej w duchu
Iść wyżej...
W. Orkan
SZCZĘŚLIWEJ DROGI
Artykuły
Rocznik 2016/2017
2016/2017
KLASA III A |
|||
1. |
Bojanowski Marcin |
13. |
Kaźmierczak Weronika |
2. |
Borchon Mateusz |
14. |
Malinowska Marcelina |
3. |
Borowska Agnieszka |
15. |
Pabin Zuzanna |
4. |
Chyliński Karol |
16. |
Pijewski Marcel |
5. |
Czupryniak Jakub |
17. |
Pionko Łukasz |
6. |
Duczyński Jakub |
18. |
Sęczkowska Aleksandra |
7. |
Gajewski Adam |
19. |
Wastowska Justyna |
8. |
Grabska Aleksandra |
20. |
Wronkowska Karolina |
9. |
Jabłońska Wiktoria |
21. |
Wypych Wojciech |
10. |
Jaśkiewicz Dominik |
||
11. |
Kaczyński Piotr |
|
|
12. |
Kamiński Damian |
|
|
wychowawca mgr – Joanna Heftowicz |
KLASA III B |
|||
1. |
Augustyniak Weronika |
13. |
Niespodziański Tomasz |
2. |
Bajerski Mateusz |
14. |
Smul Jarosław |
3. |
Bauer Hubert |
15. |
Sokołowski Michał |
4. |
Borowska Aleksandra |
16. |
Szepietowska Żaneta |
5. |
Cieślak Dawid |
17. |
Szewczyk Dominika |
6. |
Domagała Paweł |
18. |
Szewczyk Łukasz |
7. |
Gaj Julia |
19. |
Wasiak Patrycja |
8. |
Gąsowska Katarzyna |
||
9. |
Jabłoński Adam |
||
10. |
Jaśkiewicz Piotr |
||
11. |
Kraszewski Tomasz |
||
12. |
Michalak Piotr |
||
wychowawca mgr – Renata Borowska |
KLASA III C |
|||
1. |
Bartniak Marcin |
13. |
Stemplewska Natalia |
2. |
Borowska Zuzanna |
14. |
Stęplewska Roksana |
3. |
Czupryński Radosław |
15. |
Szewczyk Radosław |
4. |
Frątczak Sandra |
16. |
Wilczyński Dominik |
5. |
Górniak Krzysztof |
17. |
Zarzycki Mateusz |
6. |
Jurczyńska Natalia |
||
7. |
Krysiak Małgorzata |
||
8. |
Matczak Cezary |
||
9. |
Olczak Patryk |
||
10. |
Ostrowski Kamil |
||
11. |
Sęczkowski Michał |
||
12. |
Skowroński Dawid |
||
wychowawca mgr – Roman Gałązka |