Statystyki

  • Odwiedziny: 845285
  • Do końca roku: 161 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kalendarium

Poniedziałek, 2018-07-23

Imieniny: Sławy, Sławosza
Jesteś tutaj: Start / ABSOLWENCI

ABSOLWENCI

 

DRODZY ABSOLWENCI

 

niech w dalszej drodze przyświecająWam 
słowa wiersza Władysława Orkana

 

Jedyne prawo – iść
Nie dać się nieść, jak wiatrem wiany liść…
Ale jak świat w okruchu
Po własnej biec paraboli…

A gdy z koniecznej Woli
Skończy się kiedyś lot chyży –
Iść dalej w duchu
Iść wyżej...


                                                                   W. Orkan

 

SZCZĘŚLIWEJ DROGI

Artykuły

Rocznik 2016/2017

2017-10-06

2016/2017

 

 

KLASA  III A

1.

Bojanowski Marcin

13.

Kaźmierczak Weronika

2.

Borchon Mateusz

14.

Malinowska Marcelina

3.

Borowska Agnieszka

15.

Pabin Zuzanna

4.

Chyliński Karol

16.

Pijewski Marcel

5.

Czupryniak Jakub

17.

Pionko Łukasz

6.

Duczyński Jakub

18.

Sęczkowska Aleksandra

7.

Gajewski Adam

19.

Wastowska Justyna

8.

Grabska Aleksandra

20.

Wronkowska Karolina

9.

Jabłońska Wiktoria

21.

Wypych Wojciech

10.

Jaśkiewicz Dominik

   

11.

Kaczyński Piotr

 

 

12.

Kamiński Damian

 

 

wychowawca mgr – Joanna Heftowicz

 

 

KLASA  III B

1.

Augustyniak Weronika

13.

Niespodziański Tomasz

2.

Bajerski Mateusz

14.

Smul Jarosław

3.

Bauer Hubert

15.

Sokołowski Michał

4.

Borowska Aleksandra

16.

Szepietowska Żaneta

5.

Cieślak Dawid

17.

Szewczyk Dominika

6.

Domagała Paweł

18.

Szewczyk Łukasz

7.

Gaj Julia

19.

Wasiak Patrycja

8.

Gąsowska Katarzyna

   

9.

Jabłoński Adam

   

10.

Jaśkiewicz Piotr

   

11.

Kraszewski Tomasz

   

12.

Michalak Piotr

   

wychowawca mgr – Renata Borowska

 

 

KLASA  III C

1.

Bartniak Marcin

13.

Stemplewska Natalia

2.

Borowska Zuzanna

14.

Stęplewska Roksana

3.

Czupryński Radosław

15.

Szewczyk Radosław

4.

Frątczak Sandra

16.

Wilczyński Dominik

5.

Górniak Krzysztof

17.

Zarzycki Mateusz

6.

Jurczyńska Natalia

   

7.

Krysiak Małgorzata

   

8.

Matczak Cezary

   

9.

Olczak Patryk

   

10.

Ostrowski Kamil

   

11.

Sęczkowski Michał

   

12.

Skowroński Dawid

   

wychowawca mgr – Roman Gałązka

Więcej o: Rocznik 2016/2017

Rocznik 2015/2016

2016-10-12

Rocznik 2014/2015

2016-01-19

Rocznik 2013/2014

2014-09-15

Rocznik 2012/2013

2013-11-05