Nauczyciele doskonalą znajomość języka angielskiego

Grupa 14 nauczycieli z Gimnazjum w Grabowie oraz Szkoły Podstawowej w Sobótce Starej uczestniczyła w 60-cio godzinnym kursie doskonalącym znajomość języka angielskiego w ramach projektu ,,Nowoczesny nauczyciel - nowoczesna szkoła".  Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.  Zajęcia odbywały się na terenie naszej szkoły od października 2013 r. do marca 2014 r. i prowadzone były przez nauczyciela języka angielskiego p. mgr Ryszarda Borowskiego.

Nauczyciele i dyrektorzy mieli okazję doskonalić swoje umiejętności językowe, ale także przypomnieć sobie jak wygląda proces dydaktyczny z perspektywy ucznia.  Prowadzący zajęcia podkreślił, że ich uczestnicy byli pilnymi uczniami. Na zakończenie kursu wszyscy uczestnicy otrzymali stosowne certyfikaty. A oto kilka migawek zrobionych w trakcie zajęć.