Kiermasz Mikołajkowy 2017

Grudzień to miesiąc upływający w atmosferze świątecznych przygotowań i nastroju przedstawień jasełkowych oraz spotkań przy wigilijnym stole wśród znajomych, przyjaciół, kolegówi i koleżanek w szkole i w pracy. Kultywując tradycję  wysyłania świątecznych  życzeń podczas zajęć świetlicowych przygotowaliśmy bożonarodzeniowe kartki dla  wszystkich wspierających i współpracujących ze szkołą osób i instytucji. Kartki po kierunkiem p. Barbary Zwolińskiej i p. Anny Wasiak przygotowali następujący uczniowie: Jakub Błaszczyk kl. I, Marlena Woźniak kl III C, Natalia Michałowska kl. III C. Dziękujemy za pomoc p. Agnieszce Sobczyńkiej i p. Natalii Chruścińskiej.

Grudzięń  to czas oczekiwania przeplatany różnorodnymi akcjami charytatywnymi organizowanymi przez  firmy, fundacje oraz media . W związku z tym 4,6,7 grudnia 2017 r. w naszej szkole już tradycyjnie odbył się Kiermasz Mikołajkowy. Rodzice uczniów klas młodszych i przedstawiciele starszych oddziałów wraz z gimnazjalnymi przygotowali mnóstwo smakołyków oraz niespodzianek dla odwiedzających ich stoiska kiermaszowe. Natomiast w tle targujących się kupujących oraz zachęcających do kupowania głosów odbywały się szkolne rozgrywki sportowe.