Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Kto czyta książki, żyje podwójnie.

Kto czyta książki, żyje podwójnie” (U. Eco)

Akcja: „Podaruj bibliotece książkę”

W kwietniu – biblioteka szkolna zapraszamy uczniów, nauczycieli, rodziców gimnazjum do wzięcia udziału w akcji „Podaruj książkę bibliotece”.

Jeśli w domu na półce masz książkę, która nie jest Ci potrzebna, przekaż ją bibliotece szkolnej. Na pewno znajdą się chętni, aby ją wypożyczyć i przeczytać. W ten sposób wzbogacisz księgozbiór i pozostawisz po sobie pamiątkę w szkole.

Regulamin:

1. Akcja trwa od 03 kwietnia 2017 r. do 28 kwietnia 2017 r.

2. W związku z akcją do biblioteki można przekazać lektury z zakresu szkoły gimnazjalnej, literaturę piękną młodzieżową i dla dorosłych.

3. Stan książek musi być dobry.

4. Do każdej podarowanej książki zostanie wklejona karteczka z imieniem i nazwiskiem ofiarodawcy.

5. Lista darczyńców będzie umieszczona w bibliotece szkolnej i na stronie Internetowej Szkoły w zakładce Biblioteka.