Jesteś tutaj: Start / WYDARZENIA / Konkurs z WOS-u

Konkurs z WOS-u

W poniedziałek 3 grudnia 2012 roku Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego
w Grabowie odwiedził p. senator Przemysław  Błaszczyk i przedstawiciel jego biura senatorskiego p. B. Sobińska .

Przybyłych  gości oraz uczniów przywitała p. Aneta Pionko .

W tym dniu 17 uczniów klas II i III  naszego gimnazjum , rozwiązywało test „Wiedzy
o Sejmie i Senacie” . Uczestnikom  zagadnienia z zakresu wiedzy o polskim parlamencie przekazywało p. Halina Pawłowska – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie . I miejsce

zajęła Aneta Łopacińska z 25 punktami, II miejsce zajął Sebastian Pęcherzewski z 24 punktami. W walce o III miejsce między Żanetą Borucką, Paulina Łaszcz i Karolem Pietruszką , którzy zdobyli po 23pkt przeprowadzono dogrywkę . Ostatecznie III miejsce zajęła P. Łaszcz . Po ogłoszeniu i wręczeniu nagród i dyplomów przez senatora P. Błaszczyka wszyscy udali się na słodki poczęstunek , który zorganizowała p .Barbara Zwolińska i p. Krystyna Niedomagała.