Dzień mikołajkowy

Było super… W dniu dzisiejszym  na hali sportowej  odbyły się klasowe rozgrywki w piłkę nożną dziewcząt i chłopców. Zorganizowane przez p. Beatę Borowską, p. Sebastiana Popławskiego i p. Łukasza Kwapkowskiego. Walka była zacięta i wyrównana. Kibice świetnie dopingowali swoich faworytów. Wyniki po rozegranych meczach wyglądają tak:

dziewczęta

I miejsce - drużyna z klasy IIIa

II miejsce - drużyna klasy IIb

IIImiejsce - drużyna klasy Ia

chłopcy

I miejsce - drużyna klasy IIIc

II miejsce - ex aequo klasa IIIa i IIIb

Pieniążki z kiermaszu zostaną przeznaczone na drobne paczki świąteczne dla potrzebujących dzieci.

Zyski z kiermaszu:

Ia - 12,99

Ib - 28,75

IIa - 30,50

IIb – 50,00

IIc - 40.72

IIIa -  63,15

IIIb - nie brała udziału

IIIc - 4,67

IIId - 30,31

nauczyciele – 40

Ogólna suma 301zł 09gr

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną zabawę.

W związku ze zbliżającymi się świętami organizujemy w naszej szkole akcję zbiórki słodyczy i produktów suchych typu mąka, cukier, herbata, makaron, ryż itp. oraz odzieży używanej  (czystej i nadającej się do dalszego użytku), a także zabawek. Dary należy przynosić do dnia 17 grudnia 2012 roku do gabinetu pani pedagog – Anny Wasiak lub do sali nr 16 do pani Joanny Heftowicz.

Liczymy na wsparcie z Waszej strony.