Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity
Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI / Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

8 Marca w naszej szkole już tradycyjnie świętowany jest na wesoło. Chłopcy pod opieką panów: Dariusza Wybrańskiego, Romana Gałązki, Ryszarda Borowskiego oraz z pomocą p. Lidii Wasiak i p. Aleksandry Kacprzak czuwających  nad oprawą muzyczną  i plastyczną przygotowali  scenki kabaretowe pod hasłem „Być kobietą…”

Po części artystycznej pan dyrektor gratulował zdolności aktorskich występującym na scenie oraz złożył życzenia przedstawicielkom płci pięknej natomiast  chłopcy wręczali kwiaty.

Wystąpili następujący uczniowie:

Mirella Majczak, Karolina Pomorska, Agnieszka Borowska, Wiktoria Jabłońska, Julia Borchon, Aleksandra Borowska, Marcelina Malinowska, Małgorzata Borowska, Paulina Topolska, Zuzanna Pabin, Maciej Kowalski, Marcin Kaźmierski, Aleksander Nowak, Maksymilian Pomorski, Maciej Stępniak, Gracjan Augustowski, Patryk Olczak, Michał Sokołowski, Adam Góral, Cezary Gomulak, Damian Milczarek.