Dzień Kobiet '2014

10 marca 2014r. odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet.   Uczniowie, nauczyciele i pracownicy Gimnazjum i Szkoły Podstawowej zebrali się na hali sportowej, aby wspólnie obejrzeć przygotowany przez uczniów gimnazjum program artystyczny
pt.: "Kobieta - Piąty Żywioł", w którym zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne. Była również zaprezentowana moda, którą to subkultury młodzieżowe wyrażają swoją osobowość , a w której wielu z nich się odnajduje.  Na zakończenie uroczystości Pan Dyrektor Gimnazjum Mariusz Jagielski oraz Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Krystyna Gaj złożyli wszystkim paniom życzenia, a uczniowie wręczyli kwiaty. Apel przygotowali  p. Aleksandra Kacprzak, p. Ryszard Borowski, p. Roman Gałązka , Dariusz Wybrański.