W Krainie Mleka

W minioną niedzielę,19 maja 2013r., w naszej gminie odbyło się Święto Ludowe w Krainie Mleka. Jak co roku, na scenie wystąpili uczniowie Gimnazjum w Grabowie, prezentując się w różnorodnych formacjach.

Przy dźwiękach Gminnej Orkiestry Dętej maszerowały Mażoretki Marabella

do których należą uczennice klas I - III: Olga Borowska, Martyna Wawrzyniak, Julia Zwolińska,, Agata Okoń, Patrycja Wujczak, Karolina Anielak, Karolina Tomczak, Aleksandra Wronkowska, Weronika Lasota, Katarzyna Śliwka, Patrycja Jaśkiewicz, Katarzyna Mikołajczyk. Na trąbce, wraz z Młodzieżową Orkiestrą Dętą zagrała Aleksandra Morawska z kl. IIIb. Umiejętności wokalne zaprezentowała Dominika Chmielecka z kl. IIIc, brawurowo wykonując piosenkę pt. "Euphoria".  Na scnie zaprezentowała się równie szkolny kabaret, który przedstawił współczesną wersję bajki "Czerwony Kapturek". Opiekunowie, którzy przygotowali młodzież do występów, to: Lidia Wasiak i Roman Gałązka.