Czwartek, 2016-09-29

21 dni x 3,50 zł = 73,50 zł

DOROŚLI

21 dni x 4,50 zł =  94,50 zł

Wpłaty przyjmowane będą w dniach

od 26 września 2016r.

do 29 września 2016r.

(od poniedziałku do czwartku)

15 września godz. 15.30

Rozmieszczenie w dniu zebrania

Klasa IA - wych. mgr Halina Pawłowska - sala nr 3

Klasa I B - wych. mgr Katarzyna Strzelecka - sala nr 2

Klasa IIA - wych. mgr  Anna Wilda - Lasota - sala nr 19

Klsa IIB - wych. mgr Beata Borowska - sala nr 15

Klasa IIC - wych. mgr Ryszrd Borowski - sala nr 9

Klasa IIIA - wych. mgr Joanna Heftowicz - sala nr 16

Klasa IIIB - wych. mgr Renata Borowska - sala nr 17

Klasa IIIC - wych. mgr Roman Gałązka - sala nr 20

PLAN LEKCJI 2016/2017

WYKAZ TELEFONÓW SZKOLNYCH

administrator strony - Ewa Szczech

Barbara Zwolińska

Dzień Podziemnego Państwa polskiego

2016-09-28

27 września – Dzień Podziemnego Państwa Polskiego – w naszym Zespole Szkół:

• przygotowaliśmy gazetkę ścienną – Polskie Państwo Podziemne;

• przeprowadziliśmy akcję informacyjną wśród klas IV – VI SP i I – III Gimnazjum

uczennice klasy IIIa: Agnieszka Borowska, Wiktoria Jabłońska i Marcelina Malinowska;

• wypełniliśmy krótki test wiedzy;

• malowaliśmy symbol PPP – klasy I – III SP;

• słuchaliśmy pieśni i piosenek żołnierskich. przez radiowęzeł szkolny.

Rowerowa wycieczka do Chełmna

2016-09-28

W ramach realizacji projektu Szkoła Dialogu zorganizowana została rowerowa wycieczka klasy II A do Niemieckiego Obozu Zagłady Kulmhof w Chełmnie nad Nerem. Celem wyjazdu było zwiedzanie terenu muzeum, oglądanie zebranej ekspozycji, prezentacji, wysłuchanie nagrania jednego z więźniów, któremu udało się uciec z obozu. Po muzeum oprowadzał pan doktor Piotr Wąsowicz kierownik muzeum.

Opiekunami wycieczki rowerowej do Chełmna byli p. Halina Pawłowska ,p. Dariusz Wybrański i p. Anna Wilda- Lasota

Ludzie ludziom zgotowali ten los

2016-09-27

Ciepły wrześniowy poranek. Z autobusu przy muzeum w Chełmnie wysiada grupa gimnazjalistów z Grabowa (klasa IIb i IIIa). Podchodzi do nich bardzo miły przewodnik - Pan Zdzisław Florek, który zaprowadza ich w miejsce ruin pałacu, w którym w czasie wojny znajdowała się siedziba SS-manów odpowiedzialnych za dokonanie wielkiej zbrodni -masowej zagłady Żydów.

Sprzątanie Świata

2016-09-19

W piątek 16 września 2016 roku wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli czynny udział w 23 akcji " Sprzątanie Świata". W tym roku akcji towarzyszyło hasło  - "Podaj dalej...drugie życie odpadów". Kazda klasa pod opieką nauczycieli udała sie na przydzielony rejon sprzatania. Najmłodsi zajęli sie terenem wokół szkoły, najstarsi sprzatali ulice położone najdalej od szkoły i centrum Grabowa. Natomiast uczniowie klas IV i V pod opieką
p. A. Sobczyńskiej, p. I. Morawskiej, p. E. Szczech oraz p. A. Wasiak wyjechali do Sobótki Starej i tam porządkowali las.

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży na wsi

2016-09-15

Bezpieczeństwo na wsi to bardzo ważna kwestia. W związku z tym należy uświadamiać nie tylko dorosłych ale także dzieci, które często są poszkodowane w wypadkach podczas prac w gospodarstwie.
W czwartek 15 września 2016 roku
w naszej szkole odbyło się spotkanie przedstawiciela Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Łęczycy – inspektora p. inż.  Radosława Janickiego z uczniami.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

2016-09-14

ZŁOTY MEDAL

DLA ADAMA JAŚKIEWICZA

I KWALIFIKACJA

NA MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW!!!

ZŁOTY ADAMIE - GRATULUJEMY

Mechatronika wkracza do naszej szkoły

2016-09-13

13 września zostały podjęte kroki do wdrożenia mechatroniki w naszej szkole. W spotkaniu z przedstawicielem firmy, która zajmuje się dystrybucją sprzętu do zajęć mechatroniki uczestniczyli dyrektor szkoły p. Mariusz Jagielski, przedstawiciele Urzędu Gminy z p. wójtem Tomaszem Pietrzakiem i zainteresowani tematem nauczyciele. Pierwsze zajęcia już w październiku.