Statystyki

  • Odwiedziny: 894711
  • Do końca roku: 342 dni
  • Do wakacji: 149 dni

Kalendarium

Środa, 2019-01-23

Imieniny: Fernandy, Jana
Jesteś tutaj: Start / KONKURSY / 2013/2014

2013/2014

Artykuły

MISTRZ ORTOGRAFII

2014-05-17

 

        

26 maja 2014 roku o godz. 11.00  
w sali nr 16 odbędzie się


SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY


 Wszyscy zainteresowani proszeni są 
o zgłoszenie swojego udziału organizatorom.

Na zwycięzcę czekają nagrody oraz dyplom Mistrza Ortografii!

 

Organizatorzy:

   p. Marta Florczak

      p. Aneta Pionko

 

 

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

Więcej o: MISTRZ ORTOGRAFII

Turniej Rycerski

2014-06-15

30 maja 2014rodbył się na dziedzińcu zamkowym w Łęczycy VIII Turniej Szkolnych Drużyn RycerskichUczniowie naszego gimnazjum z klas III- cich zajęli I miejsce, a klasy IB  II miejsce. Młodzi rycerze znakomicie poradzili sobie w takich konkurencjach jak: pisanie dyktanda gęsim piórem, quiz wiedzy o średniowiecznym rycerstwie, narty średniowieczne, strzelanie z łuku, rzut włócznią, serso, saracen, trzymanie miecza na czas, machina średniowieczna. Drużynę do boju prowadziła p. Halina Pawłowska

Gratulujemy!

Więcej o: Turniej Rycerski

Gala konkursu „Papież Słowianin”

2014-06-18
Powiększ zdjęcie

W dniu 11 czerwca 2014r. uczennica naszego gimnazjum Paulina Łaszcz  finalistka ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Janie Pawle II otrzymała nagrodę i dyplom , który wręczył i pogratulował sukcesu p. Jan Kamiński Łódzki Kurator Oświaty. Paulinę do konkursu przygotowywała p. Małgorzata Chrzęścińska.
Gala podsumowująca piątą, jubileuszową edycję Ogólnopolskiego konkursu o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II „Papież Słowianin” tradycyjnie odbyła się w sali lustrzanej Pałacu Poznańskich w Łodzi. Wzięli w niej udział gimnazjaliści z całego kraju, którzy w maju przystąpili do etapu centralnego konkursu. Nagrody i dyplomy wręczono także uczniom, którzy tytuł laureata lub finalisty uzyskali na etapie wojewódzkim.

Więcej o: Gala konkursu „Papież Słowianin”

Poliglota 2014

2014-06-26
Powiększ zdjęcie

 10 czerwca 2014 r. odbył się szkolny konkurs z języków obcych „Poliglota 2014.” Konkurs był zorganizowany dla uczniów klas 1-3, przeprowadzany w języku angielskim oraz języku rosyjskim. Część pisemna obejmowała następujące sprawności językowe:

a) rozumienie tekstu słuchanego

b) rozumienie tekstu czytanego

c) stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych z obu języków

Więcej o: Poliglota 2014

Ogólnopolski konkurs plastyczny

2014-06-26
Powiększ zdjęcie

Na Ogólnopolskim konkursie plastycznym zorganizowanym przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju „Morski świat przyszłości” okiem dzieci i młodzieży została wyróżniona praca Ani Bireckiej z klasy Ia.Komisja konkursowa wyłoniła autorów najlepszych prac spośród 4388 prac z całej Polski.Podczas oceny szczególną uwagę zwracano na samodzielność wykonania, zaangażowanie, pomysłowość, estetykę i  zgodność z tematem.Interesujące prace wykonały również Maria Góral, Beata Wasiak, Karolina Grabska uczennicez klasy Ia, IIa i  IIb pod opieką pani Aleksandry Kacprzak.

Więcej o: Ogólnopolski konkurs plastyczny