Statystyki
- Odwiedziło nas: 1528059
- Do końca roku: 278 dni
- Do wakacji: 85 dni
Kalendarium
Czwartek, 2024-03-28
Imieniny: Anieli, KasrotaLokalizacja
Galeria
Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017
23 czerwca 2017r. Kolejny rok szkolny za nami. Tradycją uroczystości zakończenia roku szkolnego jest wręczanie nagród i dyplomów tym uczniom, którzy wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami w nauce, w sporcie bądź aktywnością w pracy społecznej na rzecz szkoły.
PRYMUS SZKOŁY – AGNIESZKA BOROWSKA – 5,29
1. Nagrody oraz stypendium za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce w roku szkolnym 2016/2017:
II stopnia – średnia 4,75- 4,99 - 150 zł
I stopnia- średnia 5,00-6,00 - 210 zł
Sportowe – 270 zł
klasa III A
- AGNIESZKA BOROWSKA – 5,29 / średnia ukończenia gimnazjum 5,39
- MARCELINA MALINOWSKA – 5,21 /średnia ukończenia gimnazjum 5,22
-WIKTORIA JABŁOŃSKA – 5,14 /średnia uko ńczenia gimnazjum 5,28
- ALEKSANDRA GRABSKA – 5,00 /średnia ukończenia gimnazjum 5,00
klasa III B
- ALEKSANDRA BOROWSKA – 5,14 /średnia ukończenia gimnazjum 5,22
- PATRYCJA WASIAK – 5,14 /średnia ukończenia gimnazjum 5,11
Klasa I A
- JAROSŁAW BOROWSKI – 5,07
- MATEUSZ WOŹNIAK – 4,86
Klasa I B
- DOMINIKA NOWAKOWSKA -5,00
- WERONIKA JÓŹWIAK – 4,79
Klasa II A
- NATALIA PRUSIŃSKA – 4,93
- WIOLETTA TUSZYŃSKA – 4,93
Klasa II B
- MIŁOSZ URBANIAK - 4,80
Klasa II C
- SEBASTIAN CNOTALSKI – 4,92
- BARTOSZ SUBOCZ – 4,87
NATOMIAST STYPENDIUM SPORTOWE ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W TYM ROKU SZKOLNYM OTRZYMUJE
- ADAM JAŚKIEWICZ II A
GRATULUJEMY TAK WSPANIAŁYCH WYNIKÓW !!!
- 1. NAGRODĘ ZA 100% FREKWENCJĘ OTRZYMUJE
- MATEUSZ BAJERSKI
- WIOLETTA TUSZYŃSKA
2. ZA GODNE REPREZENTOWANIE SZKOŁY W POWIATOWYM TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
- ADAM JAŚKIEWICZ II A
- BARTOSZ SUBOCZ II C
- NORBERRT STĘPNIAK – II C
3. ZA SUMIENNĄ PRACĘ SPOŁECZNĄ NA RZECZ SZKOŁY W STOŁÓWCE SZKOLNEJ NAGRODY OTRZYMUJĄ:
- MILENA WOŹNIAK II B
- ANETA WALASZCZAK II B
- MALWINA MALINOWSKA II B
- MARTYNA PIOTROWSKA II B
- DOMINIKA MARCINIAK II B
4. ZA CAŁOROCZNĄ, SUMIENNĄ PRACĘ SPOŁECZNĄ NA RZECZ SZKOŁY W SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ NAGRODY OTRZYMUJĄ
- MALGORZATA BARANIAK I B
- WERONIKA JÓŹWIAK I B
-- EMILIA ROSIAK I B
- MARCJANNA JAGIELSKA I B
5. ZA UDZIAŁ W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE JĘZYKA ROSYJSKIEGO
- AGNIESZKA BOROWSKA III A
6. NAGRODY ZA GODNE REPREZENTOWANIE SZKOŁY W ZAWODACH SPORTOWYCH W LATACH SZKOLNYCH 2014/2017
- ALEKSANDRA GRABSKA - III A
- JUSTYNA WASTOWSKA – III A
- AGNIESZKA BOROWSKA – III A
- KAROLINA WRONKOWSKA – III A
- MARCELINA MALINOWSKA III A
- ZUZANNA PABIN III A
- ALEKSANDRA SĘCZKOWSKA III A
DLA - ALEKSANDRY GRABSKIEJ - III A ZA USTANOWIENIA NOWEGO REKORDU SZKOŁY NA DYSTANSIE 600 M Z WYNIKIEM 1m 51s
- MARCIN BOJANOWSKI III A
- MATEUSZ BORCHON III A
- DOMINIK JAŚKIEWICZ III A
- PIOTR KACZYŃSKI III A
- JAKUB CZUPRYNIAK III A
- ŁUKASZ PIONKO IIIA
- MATEUSZ BAJERSKI III B
- HUBERT BAUER III B
- ŁUKASZ SZEWCZYK III B
- MARCIN BATRNIAK III C
- PATRYK OLCZAK III C
- CEZARY MATCZAK III C
- KRZYSZTOF GÓRNIAK III C
- DAWID SKOWROŃSKI III C
- KAMIL OSTROWSKI III C
7. ZA ZAJĘCIE I MIEJSCA W SZKOLNYM KONKURSIE POLIGLOTA
- I MIEJSCE W KLASACH I – JAROSŁAW BOROWSKI I A
- I MIEJSCE W KLASACH II – III - PATRYCJA WASIAK III B
8. KONKURS Z WIEDZY O SZTUCE
- ŻANETA SZEPIETOWSKA III B
KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ ŚWIAT”
–WIKTORIA MARIAŃCZYK II
- ALEKSANDRA BOROWSKA III B
- ADAM GAJEWSKI III A
- DOMINIKA SZEWCZYK III B
9. ZA SYSTEMATYCZNE OSZCZĘDZANIE SKO
- DAMIAN KAMIŃSKI – TYTUŁ SZKOLNEGO MISTRZA OSZCZĘDZANIA
- MARCEL PIJEWSKI IIIA
- DOMINIK JAŚKIEWICZ III A
- PATRYK OLCZAK III C
- JAKUB DUCZYŃSKI III A
10. ZA AKTYWNĄ PRACĘ W PROJEKCIE „NA WŁSNE KONTO”
- WERONIKA ZASADZKA II A
-NATALIA PRUSIŃSKA II A
- WIOLETTA TUSZYŃSKA II A
11. FASHION DEBIUTY 2017
- AGNIESZKA BOROWSKA III A I MARCELINA MALINOWSKA
- JUSTYNA WASTOWSKA III A I ZUZANNA PABIN IIIA
- MILENA WOŹNIAK I MALWINA MALINOWSKA
- ADAM GAJEWSKI I MARCEL PIJEWSKI
- WERONIKA ZASADZKA I NATALIA PRUSIŃSKA
- JULIA KRZYŻANOWSKA
- SANDRA FRATCZAK I ZAZANNA BOROWSKA
- DOMINIKA MARCINIAK I NATALIA GAJEWSKA
- JULIA KRÓL I NATALIA JURCZYŃSKA
- MAGDALENA BAJERSKA
- ALEKSANDRA STRZELECKA I OLIWIA PABIN
- OLIMPIA KRZYŻĄNOWSKA
12. ZA AKTYWNE DZIAŁANIE NA RZECZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
- ALEKSANDRA GRABSKA III A
- KONRAD REZLER II B
13. ZA OSIĄGNIECIE DOBREGO WYNIKU W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE HISTORYCZNYM „LOSY ŻOŁNIERZA”
- MATEUSZ WOŹNIAK I A
14. NAGRODY UPOMINKI ZA PRACĘ NA RZECZ STOWARZYSZENIA „MAMY WIELKIE SERCA”
- SZYMON OSOWSKI II A
- MARTA ANDRZEJCZAK IV
15. ZA ZDOBYCIE NAGRODY SPECJALNEJ W WOJEWÓDZKOM KONKURSIE CREATE YOUR SELFIE
- DIMINIKA SZEWCZYK III B
16. ZA AKTYWNY UDZIAŁ W ZAJĘCIACH CHÓRU SZKOLNEGO
- WERONIKA ZASADZKA II A
- JULIA GAJ III B
- ZUZANNA PABIN III A
- ALEKSANDRA BOROWSKA III B
- ALEKSANDRA GRABSKA III A
- MARCELINA MALINOWSKA III A
- WIKTORIA JABŁONSKA III A
- MICHAŁ SKOŁOWSKI III B
17. .ZA AKTYWNY UDZIAŁ I OSIĄGNIĘCIA W ZAJĘCIACH MECHATRONIKI
- KRZYSZTOF KRZYŻANOWSKI IIA
18. ZA AKTYWNY UDZIAŁ W PRZYGOTOWANIACH MUZYCZNYCH IMPREZ SZKOLNYCH
- WIKTOR MAJCZAK II A
- ADAM JAŚKIEWICZ II A
- MICHAŁ GŁOWACKI II A
- KRZYSZTOF PIONKO II A
GRATULUJEMY !!!
ŻYCZYMY POWODZENIA I SUKCESÓW W PRZYSZŁYM ROKU SZKOLNYM.