Spotkanie z absolwentem

W poniedziałek, 24 kwietnia 2017 roku  w  Zespole Szkół w Grabowie odbyły się kolejne zajęcia w ramach realizacji cyklu "Spotkania z absolwentami". Gościem naszej szkoły był Pan Tomasz Pietrzak- obecny wójt Gminy Grabów. Opowiedział on uczniom o swoich sukcesach i porażkach w latach szkolnych i w życiu dorosłym. Wymienił ukończone szkoły i uczelnie. Położył szczególny nacisk na systematyczność w realizacji postawionych sobie celów. Na własnym przykładzie udowadniał uczniom, że niepowodzenia mogą dać impuls do samorozwoju i być początkiem osiągnięcia sukcesu. Zainteresował młodzież książką swojego autorstwa "Jak zostać szefem?". Uczniowie żywo reagowali na opowiadania Gościa i chętnie się wypowiadali.

W spotkaniu aktywnie uczestniczyło 155 uczniów Gimnazjum. W tym 44 z klas pierwszych, 57 z klas drugich oraz 54 z klas trzecich. Obserwatorami byli: dyrektor GCKB p. Jarosław Pucek, dyrektor Zespołu Szkół p. Mariusz Jagielski.

Organizator spotkania- nauczyciel biologii Iwona Morawska.