Imieniny: Bernarda, Biruty

Mistrzostwa Młodzików

MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

Łódź stadion AZS, 11.06.2016r.

Srebrny medal dla Bartosza Subocza w biegu na dystansie 600 m !!! Brązowy medal dla Adama Jaśkiewicza w biegu na dystansie 110 m przez płotki!!!

Adam Jaśkiewicz świetnie zaprezentował się podczas biegu eliminacyjnego na dystansie 110 m ppł., eliminacje ukończył z wynikiem 16,49s (rekord życiowy), był to drugi wynik. Rezultat uzyskany przez Adama to III klasa sportowa, która daje miejsce w kadrze Województwa Łódzkiego.

W finale 110 m ppł. Adam po znakomitym starcie prowadził  w biegu, ale zahaczył nogą zakroczną 9 płotek i nastąpiła utrata równowagi, dzięki waleczności Adam ukończył bieg na III pozycji z wynikiem 17,09s.

Fantastycznie w biegu na dystansie 600m zaprezentował się Bartosz Subocz, uzyskał wynik 1:37.05 (rekord życiowy) i zajął II miejsce.