Ziemia - planeta ludzi

W zwiazku z obchodzonym Dniem Ziemi 25 kwietnia 2016 roku w murach Zespołu Szkół w Grabowie odbyło się przedstawienie pt. „Ziemia – planeta ludzi”, w którym uczniowie klas IV i V zachęcali do dbania o środowisko naturalne. W tym dniu naszą szkołę odwiedzili kosmici, którzy dowiedzieli się z jakimi problemami boryka się Ziemia i jak rozwój cywilizacji doprowadza do jej zniszczenia.  Przedstawienie uświetniły, zaprezentowane przez chórek szkolny, piosenki o tematyce ekologicznej. Na zakończenie odbył sie pokaz strojów ekologicznych zaprojektowanych i wykonanych przez uczennice pod opieka p. A. Kacprzak.

Nad przygotowaniem i przebiegiem  uroczystości czuwali nauczyciele: p. Aleksandra Kacprzak – dekoracja plastyczna, p. Anna Wilda-Lasota i p. Agnieszka Sobczyńska – scenariusz, p. Michał Nowakowski – oprawa muzyczna.