Konkurs wiedzy omnibus

KONKURSU WIEDZY „ OMNIBUS”

CEL KONKURSU:

- rozbudzenie u uczniów zainteresowań czytelniczych

- kształcenie umiejętności wyszukiwania informacji na określony temat
w różnych źródłach

- inspirowanie uczniów do rozwijania zainteresowań zagadnieniami z różnych dziedzin nauki

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs trwa od listopada do maja.
  2. Aktualne zadania na poszczególne miesiące będą znajdowały się w bibliotece szkolnej.
  3. Zadania pobieramy na początku pierwszego tygodnia każdego miesiąca. Rozwiązane zadania należy oddać do biblioteki do  piątku pierwszego tygodnia danego miesiąca.
  4.  Za każde prawidłowo rozwiązane zadanie uczeń otrzymuje 10 punktów.
  5. Wygrywa ta osoba, która w ciągu trwania konkursu uzyska największą liczbę punktów.
  6. Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w czerwcu.

SERDECZNIE ZACHĘCAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW DO UDZIAŁU W NASZYM KONKURSIE. Do wygrania potrzebne będą dobre chęci oraz umiejętność wyszukiwania informacji i kojarzenia faktów. Konkurs trwa prawie cały rok szkolny. Na pewno zdążycie wziąć w nim udział. Więcej informacji w bibliotece szkolnej.

KONKURS Z WIEDZY „ OMNIBUS”

Biblioteka szkolna, nauczyciel informatyki i nauczyciel języka polskiego przygotowali dla Was, konkurs wiedzy ogólnej
„ Omnibus”. Raz w miesiącu znajdziecie w bibliotece szkolnej trzy pytania konkursowe. Waszym zadaniem jest znalezienie odpowiedzi na te pytania i dostarczenie do biblioteki szkolnej. Osoby, które w ciągu roku szkolnego odpowiedzą prawidłowo na największą liczbę pytań, zostaną laureatami konkursu
i otrzymają nagrody.  Organizatorzy konkursu: p.Ewa Szczech, p.Joanna Heftowicz, p.Aneta Pionko serdecznie zapraszają do udziału w konkursie.

Odpowiedzi na specjalnie drukowanych kartkach dostarczamy do biblioteki szkolnej.