Statystyki
- Odwiedziło nas: 1528427
- Do końca roku: 277 dni
- Do wakacji: 84 dni
Kalendarium
Piątek, 2024-03-29
Imieniny: Marka, WiktorynyLokalizacja
Galeria
Nagrody i Wyróżnienia w roku szkolnym 2010/2011
Uczniowie wyróżnieni i nagrodzeni za osiągnięcia
w roku szkolnym 2010/2011
PRYMUS SZKOŁY
Bartosz Grobelny – 5,33 dwukrotny laureat ogólnopolskiego konkursu historycznego „Losy Żołnierza” i olimpiady wiedzy religijnej
klasa III A
Marta Lasota – 5,31
Mikołaj Lasota – 5,13
Angelika Cieślak – 5,13
Natalia Bajerska – 4,88
Dominika Wawrzyniak – 4,81
Natalia Niedomagała – 4,75
Ilona Wasiak – 4,75
klasa III B
Bartosz Grobelny – 5,33
Dawid Kowalski – 5,31
Paulina Pabin – 5,31
Paulina Miszczak – 4,75
klasa III C
Anita Sieradzka – 5,12
Katarzyna Miedzińska – 4,93
Aleksandra Przybysz – 4,75
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
klasa III D
Karolina Rosiak – 5,06
Karolina Janowska – 4,81
Żaneta Wasiak – 4,81
klasa IA
Adrianna Borowska – 5,29
Żaneta Borucka – 4,78
klasa IB
Agata Okoń – 5,07
Sebastian Pęcherzewski – 4,92
Piotr Lewandowski – 4,85
klasa IC
Mariusz Woźniak – 4,78
klasa IIB
Elwira Osowska – 5,07
Paulina Drwalewska – 4,80
klasa II C
Kinga Gumienniczak – 4,93
klasa II D
Katarzyna Modrzyńska – 4,93
Aleksandra Kaczyńska – 4,87
Laureaci olimpiady wiedzy religijnej w Łowiczu
Dawid Kowalski – III B
Bartosz Grobelny – III B
Paulina Pabin – III B
Najlepszy wynik w szkole w konkursie „ Kangur matematyczny”
Bartosz Mikołajczyk – II A
Za sumienną pracę społeczną na rzecz szkoły w stołówce szkolnej nagrody otrzymują:
Aleksandra Kaczyńska – II D
Żaneta Wasiak – III D
Karolina Janowska – III D
Za całoroczną, sumienną pracę społeczną na rzecz szkoły w sklepiku szkolnym nagrody otrzymują:
Paulina Drwalewska – II B
Zuzanna Szewczyk – II B
Elwira Osowska – II
Za pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego nagrody książkowe otrzymują
Krzysztof Królasik – II A
Anita Sieradzka – III C
Martyna Stęplewska – III C
Wszystkie akademie szkolne uatrakcyjnia chór szkolny. Szczególnym zaangażowaniem wyróżniły się następujący uczniowie
Ilona Wasiak – III A
Dominik Wronkowski – III A
Mikołaj Lasota – III A
Dawid Kowalski – III B
Za wybitne osiągnięcia w dziedzinie plastyki nagrody otrzymują
Aleksandra Przybysz – III C
Anita Sieradzka – III C
Katarzyna Miedzińska – III C
Angelika Kazimierska – III C
Klaudia Retkowska – III D
Piotr Kacprzak – III A
Za udział w konkursie wiedzy o sztuce (etap rejonowy) nagrodę otrzymuje
Dominik Wronkowski – III A
Za pomoc w realizacjach dekoracji
Beata Grabska – III A
Wyróżnienia w Gminnym Konkursie strażackim „Powódź, pożar, dniem czy nocą straż przychodzi Ci z pomocą”
Piotr Kacprzak – III A
Agata Okoń – I B
Anita Sieradzka – III C
Adrian Domański – III D
Mariusz Graczyk – I A
Nagrody książkowe za reprezentowanie szkoły przez 3 lata w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego otrzymują:
Piotr Kacprzak – III A
Mikołaj Lasota – III A
Damian Walczak – III A
Za reprezentowanie szkoły w ogólnopolskim konkursie historycznym „Losy Żołnierza” nagrody otrzymują:
Aleksandra Morawska – I B
Sebastian Pęcherzewski – I B
Estera Szepietowska – II A
Bartosz Grobelny – III B
Za wybitne osiągnięcia w dziedzinie historii nagrodę otrzymuje
Bartosz Grobelny – III B
Za aktywną działalność w Szkolnym Klubie Europejskim Euro – Grabów otrzymują
Anita Sieradzka – III C
Aleksandra Przybysz – III C
Katarzyna Miedzińska – III C
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficzno – Turystycznego „Przez Lady, morza i oceany” nagrodę otrzymuje
Dawid Kowalski – III B
Za osiągnięcia w czytelnictwie
Natalia Gerlicka – III C
Aneta Łopacińska – I D
Dyplomy za reprezentowanie gimnazjum Jana Kochanowskiego w poczcie sztandarowym otrzymują:
Martna Stęplewska
Aleksandra Przybysz
Angelika Kazimierska
Adrian Wesołowski
Anita Sieradzka
Natalia Gerlicka
Za worową frekwencję w roku szkolnym 2010/2011
otrzymuje
Angelika Kazimierska – III C
Nagrody za zajęcie wysokich miejsc w szkolnym nieustającym konkursie czytelniczym
I miejsce – Dawid Kowalski III B i Bartosz Grobelny III B
II miejsce - Paulina Miszczak – III B
III miejsce – Małgorzata Wójkowska I C
Dyplom i nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „ Ekoplaneta” dla Eweliny Osowskiej II B
Laureat konkursu „Multitest” z biologii Karolina Janowska III D
Dyplom wyróżnienia – Estera Szepietowska II A
Za wybitne osiągnięcia sportowe i godne reprezentowanie szkoły
Klaudia Retkowska III D
Karolina Rosiak III D
Karolina Janowska III D
Krzysztof Marciniak III A
Martyna Stęplewska III C
Ola Przybysz III C
Angelika Kazimierska III C
Dominika Borucka III A
Damian Walczak III A
Sebastian Schmeichel III D
Adam Godziński III A
Dawid Mazurek III C
Łukasz Zduńczyk III d
Adam Łukasiak III d
Piotr Kacprzak III a
Za wybitne osiągnięcia sportowe i godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych nagrodę i stypendium sportowe otrzymują
Patrycja Jaśkiewicz I a
Piotr Kacprzak III a
Laureaci olimpiady wiedzy religijnej w Łowiczu
Dawid Kowalski – III B
Bartosz Grobelny – III B
Paulina Pabin – III B
Najlepszy wynik w szkole w konkursie „ Kangur matematyczny”
Bartosz Mikołajczyk – II A
Za sumienną pracę społeczną na rzecz szkoły w stołówce szkolnej nagrody otrzymują:
Aleksandra Kaczyńska – II D
Żaneta Wasiak – III D
Karolina Janowska – III D
Za całoroczną, sumienną pracę społeczną na rzecz szkoły w sklepiku szkolnym nagrody otrzymują:
Paulina Drwalewska – II B
Zuzanna Szewczyk – II B
Elwira Osowska – II B
Za pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego nagrody książkowe otrzymują
Krzysztof Królasik – II A
Anita Sieradzka – III C
Martyna Stęplewska – III C
Wszystkie akademie szkolne uatrakcyjnia chór szkolny. Szczególnym zaangażowaniem wyróżniły się następujący uczniowie
Ilona Wasiak – III A
Dominik Wronkowski – III A
Mikołaj Lasota – III A
Dawid Kowalski – III B
Za wybitne osiągnięcia w dziedzinie plastyki nagrody otrzymują
Aleksandra Przybysz – III C
Anita Sieradzka – III C
Katarzyna Miedzińska – III C
Angelika Kazimierska – III C
Klaudia Retkowska – III D
Piotr Kacprzak – III A
Za udział w konkursie wiedzy o sztuce (etap rejonowy) nagrodę otrzymuje
Dominik Wronkowski – III A
Za pomoc w realizacjach dekoracji
Beata Grabska – III A
Wyróżnienia w Gminnym Konkursie strażackim „Powódź, pożar, dniem czy nocą straż przychodzi Ci z pomocą”
Piotr Kacprzak – III A
Agata Okoń – I B
Anita Sieradzka – III C
Adrian Domański – III D
Mariusz Graczyk – I A
Nagrody książkowe za reprezentowanie szkoły przez 3 lata w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego otrzymują:
Piotr Kacprzak – III A
Mikołaj Lasota – III A
Damian Walczak – III A
Za reprezentowanie szkoły w ogólnopolskim konkursie historycznym „Losy Żołnierza” nagrody otrzymują:
Aleksandra Morawska – I B
Sebastian Pęcherzewski – I B
Estera Szepietowska – II A
Bartosz Grobelny – III B
Za wybitne osiągnięcia w dziedzinie historii nagrodę otrzymuje
Bartosz Grobelny – III B
Za aktywną działalność w Szkolnym Klubie Europejskim Euro – Grabów otrzymują
Anita Sieradzka – III C
Aleksandra Przybysz – III C
Katarzyna Miedzińska – III C
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficzno – Turystycznego „Przez Lady, morza i oceany” nagrodę otrzymuje
Dawid Kowalski – III B
Za osiągnięcia w czytelnictwie
Natalia Gerlicka – III C
Aneta Łopacińska – I D
Dyplomy za reprezentowanie gimnazjum Jana Kochanowskiego w poczcie sztandarowym otrzymują:
Martna Stęplewska
Aleksandra Przybysz
Angelika Kazimierska
Adrian Wesołowski
Anita Sieradzka
Natalia Gerlicka
Za worową frekwencję w roku szkolnym 2010/2011
otrzymuje
Angelika Kazimierska – III C
Nagrody za zajęcie wysokich miejsc w szkolnym nieustającym konkursie czytelniczym
I miejsce – Dawid Kowalski III B i Bartosz Grobelny III B
II miejsce - Paulina Miszczak – III B
III miejsce – Małgorzata Wójkowska I C
Dyplom i nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „ Ekoplaneta” dla Eweliny Osowskiej II B
Laureat konkursu „Multitest” z biologii Karolina Janowska III D
Dyplom wyróżnienia – Estera Szepietowska II A
Za wybitne osiągnięcia sportowe i godne reprezentowanie szkoły
Klaudia Retkowska III D
Karolina Rosiak III D
Karolina Janowska III D
Krzysztof Marciniak III A
Martyna Stęplewska III C
Ola Przybysz III C
Angelika Kazimierska III C
Dominika Borucka III A
Damian Walczak III A
Sebastian Schmeichel III D
Adam Godziński III A
Dawid Mazurek III C
Łukasz Zduńczyk III d
Adam Łukasiak III d
Piotr Kacprzak III a
Za wybitne osiągnięcia sportowe i godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych nagrodę i stypendium sportowe otrzymują
Patrycja Jaśkiewicz I a
Piotr Kacprzak III a