Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 oraz bal gimnazjalny

Zakończenie roku szkolnego to ważna uroczystość dla calej społeczności uczniowskiej oraz nauczycieli i rodziców.

To dzień podsumowujący całoroczną pracę wszystkich zaangażowanych w proces nauczania i uczenia się. Jednak dla trzecioklasistów jest szczególnie ważnym dniem gdyż jest dniem pożegnania ze szkołą, nauczycielami oraz koleżankami i kolegami. Do uroczystości zakończenia roku szkolnego to oni przygotowują się wyjatkowo pieczołowicie pod kierunkiem swoich wychowawców - p. Katarzyny Strzeleckiej. p. Iwony Morawskiej. p. Beaty Borowskiej i p. Ryszarda Borowskiego oraz p. Lidii Wasiak odpowiedzialnej za oprawę muzyczną i p. Aleksandry Kacprzak dbajacej o wystrój plastyczny. Wszystkie klasy trzecie przygotowyją i prezentują program artystyczny a na koniec uczniowie tańczą Poloneza - choreografię opracowala p. Beata Borowska. W naszej szkole co roku odbywa się również bal trzecioklasistów zorganizowany przez ich  rodziców. Zgodnie z coroczną tradycją zabawę umilał zespół NEXT  a uczniowie wraz z nauczycielami  poddali sie wyjątkowej atmosferze wieczoru.