Wolontariusze na start

W dniu 3 października 2013 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym im. J. Tuwima w Stemplewie odbył się XIV Regionalny Mityng w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych. Tak jak w latach poprzednich tak i w tym roku nasze wolontariuszki pod opieką p.Beaty Borowskiej wzięły udział  w imprezie, która miała charakter integracyjny. Grupa dziewcząt : Olga Borowska, Martyna Wawrzyniak, Katarzyna Mikołajczyk, Łucja Kaczyńska, Weronika Lasota, Katarzyna Śliwka, Natalia Modlińska, Hanna Adamczyk, Karolina Tomczak, Agnieszka Borowska, Wiktoria Jabłońska, brała udział w przygotowaniu ceremonii otwarcia imprezy oraz w przygotowaniu i przeprowadzeniu gier i zabaw dla uczestników Mityngu.

Podczas ceremonii otwarcia dziewczęta  zaprezentowały dwa układy taneczne z repertuaru mażoretek. Kolejnym  ich zadaniem było zorganizowanie czasu wolnego zawodnikom, po ukończeniu przez nich konkurencji biegowych.  Wolontariuszki przygotowały pięć stanowisk, na których zawodnicy mogli sprawdzić się nie tylko w konkurencjach sportowych, ale także w sprawnym rysowaniu  i malowaniu. Mamy nadzieję, że nasze propozycje spotkały się z  uśmiechem zadowolenia ze strony uczestników. Wspierała wszystkich także pogoda, tego dnia wyjątkowo słoneczna i bez deszczu.
Więcej informacji znajdziecie pod adresem: