Regulamin wpłat na posiłki w stołówce szkolnej

1. Wpłat na obiady w stołówce szkolnej należy dokonywać wyłącznie w wyznaczonym terminie, tj. zawsze w ostatnim tygodniu bieżącego miesiąca    (np. na miesiąc listopad wpłaty przyjmowane będą od 26 do 28 października).
  2. Wpłaty przyjmowane są w gabinecie intendenta kuchni szkolnej.
  3. Zapisy na obiady dokonywane są wyłącznie na podstawie kwitariusza wpłat (wpisów do zeszytu obiadów dokonuje kierownik świetlicy).
  4. W wyjątkowych sytuacjach, na podstawie pisemnej informacji od rodzica przedstawionej kierownikowi świetlicy, można dokonać wpłaty na obiady po upływie terminu wpłat i korzystać z posiłków w stołówce od pierwszego dnia następnego miesiąca. W/w informację należydostarczyć w wyznaczonym terminie wpłat (punkt 1 regulaminu). Wzór pisemnej informacji- kierownik świetlicy.
  5. W przypadku nieobecności ucznia w szkole z powodu choroby czy wycieczki należy zgłosić odpis z obiadu co najmniej dzień przed przewidywanymi dniami nieobecności.
  6. Odpisy należy zgłaszać w świetlicy szkolnej (p. B. Zwolińska) u intendenta (p. A. Smakowska) lub telefonicznie pod numerem: ODPISY- tel. 63 219 10 42 (intendent)
  7. Intendent sporządza listę odpisów i przekazuje kierownikowi świetlicy.
  8. Informacje o wpłatach na kolejny miesiąc znajdują się na tablicy ogłoszeń oraz w świetlicy szkolnej.
  9. Wszelkich dodatkowych informacji udziela kierownik świetlicy.