Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Grabowie wzięła udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa pod patronatem MEN, zakładającym wsparcie finansowe bibliotek szkolnych, które dzięki temu będą mogły dokonać zakupu nowych książek. Biblioteka szkolna otrzymała dofinansowanie. Wśród uczniów, rodziców i nauczycieli zostały przeprowadzone ankiety, które miały na celu zdiagnozowanie czytelnictwa wśród użytkowników biblioteki oraz ogólnie pracy biblioteki szkolnej, a w konsekwencji opracowanie i wdrażanie promocji biblioteki, jej zasobów i działalności w środowisku szkolnym. Po dokonaniu analizy ankiet, stworzyliśmy listę książek, które zostały  kupione do biblioteki szkolnej. Dziękujemy za wsparcie.

Nauczyciel bibliotekarz

Aneta Pionko